MZT slavio u Laktašima

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Igokee poraženi su sinoć u Lakta&scaron;ima od MZT SKoplja rezultatom 108:99, u utakmici četvrtog kola regionalne ABA lige.</p>
<p>Izuzetno interesantan meč, kakav odavno nije viđen na na&scaron;im terenima. Za prvo poluvrijeme postignuto je čak 120 poena, &scaron;to je sigurno svojevrstan rekord kada je u pitanju regionalno takmičenje.</p>
<p>Gosti iz SKoplja bolje su otvorili meč, da bi u drugoj četvrtini, koja je bila i najefikasnija, Igokea uhvatila priključak.</p>
<p>Izabranici Dragana Bajića su početkom drugog poluvremena uspjeli da anuliraju prednost gostiju, međutim, lo&scaron;a posljednja četvrtina na&scaron;eg prvaka, koju je MZT znao da iskoristi i na kraju ponese bodove iz Lakta&scaron;a.</p>
<p>U narednom, petom kolu ABA lige Igokea će gostovati ekipi u Beogradu ekipi Partizana.</p>
<p><strong>IGOKEA – MZT SKOPLJE 99:108 (20:27, 37:36, 22:16, 20:29)</strong></p>
<p><strong>IGOKEA:</strong> Ponjavić 4, Wright 29, Gajić 3, Glogovac, Nikolić, Washington 21, Milo&scaron;ević 13, Jevtović 11, Radivojević 2, Ljubičić 5, &Scaron;ibalić 9, Rikić 2.</p>