Igokea prekinula seriju poraza u ABA ligi

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Igokee prekinuli su večeras seriju poraza u ABA ligi. Aktuelni prvaci BiH savladali su ekipu Karpo&scaron; Sokoli rezultatom 79:71 u utakmici 15. kola regionalne lige.<br /><br />Aleksandrovčani su dobro otvorili meč i već u prvom poluvremenu stvorili veliku prednost, koja je bila nedostižna za Makedonce.<br /><br />Gosti su u posljednjoj četvrtini uspjeli da smanje visoko vođstvo domaćih, ali do preokreta nisu mogli protiv večeras razigranih izabranika Dragana Bajića.<br /><br />Igokea trenutno ima skor od osam pobjeda i sedam poraza, a u narednom kolu ABA lige prvaci BiH gostuju u Ljubljani, ekipi Olimpije.<br /><br /><strong>IGOKEA – KARPO&Scaron; SOKOLI&nbsp; 79:71 (23:16, 27:18, 16:13, 13:24)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA</strong>: Pa&scaron;ajlić, Mićović 20, &Scaron;ibalić 5, Robinson 7, Pe&scaron;aković 9, Milo&scaron;ević, Albijanić 6, Radivojević 7, Mahković 13, Fortenberry 12, Rikić.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>