Connect with us

Reprezentacija

Å ampionke Bosne i Hercegovine bolje od Partizana

<p>Ko&scaron;arka&scaron;ice Play off-a večeras su u sarajevskoj Skenderiji porazile ekipu Partizana rezultatom 76:66, u utakmici regionalne WABA lige.<br /><br />Zanimljiv meč, koji su bolje otvorile &scaron;ampionke BiH i prvu četvrtinu rije&scaron;ile u svoju korist – 22:16. Međutim, go&scaron;će iz Beograda nisu se lako predavale. Uspjele su da anuliraju prednost domaćih i na poluvrijeme su oti&scaron;le sa pola ko&scaron;a prednosti – 34:33.<br /><br />Ipak, izabranice Gorana Loje u drugom poluvremenu preuzimaju sve konce igre u svoje ruke i stižu do zasluženog, trećeg trijumfa u WABA ligi.<br /><br />Naredni protivnik ko&scaron;arka&scaron;icama Play off-a biće ekipa Beroe, a meč je na programu za sedam dana u Bugarskoj.<br /><br /><strong>PLAY OFF HAPPY – PARTIZAN&nbsp; 76:66 (22:16, 11:18, 20:11, 23:21)</strong><br /><br /><strong>PLAY OFF HAPPY:</strong> Milo&scaron;ev 17, Čorda 17, N. Delić 7, A. Delić 20, Džebo 11, Azinović, Starčević, Babić, Čeremidžić, Marković 4, Ćato.</p>