<p>Na EP B divizije koje se održava u Sarajevu danas je slobodan dan, a naša U18 reprezentacija odlučila je da ga provede u prirodi.<br /><br />Čitav tim na čelu sa Stručnim štabom koji predvodi Goran Lojo otišao je na izlet na Bjelašnicu, gdje su pokušali na kratko da se odmore i napune baterije za odlučujući susret koji ih očekuje sutra.<br /><br />Podsjetimo, naše juniorke sutra od 18.45 časova igraju veoma važan meč protiv Poljske, a eventualna pobjeda naše djevojke bi odvela na korak do ostvarenja sna – plasmana u A diviziju naredne godine.</p>

You must be logged in to post a comment Login