Seniori bolji i od Portugala

<p>Mu&scaron;ka seniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine ne zna za poraz u pripremnom periodu. Na&scaron;i Zmajevi savladali su večeras selekciju Portugala rezultatom 63:58, u drugoj utakmici turnira "Trofej Makedonije 2017".</p>
<p>Portugal je ne&scaron;to bolje otvorio meč, ali su izabranici Du&scaron;ka Vujo&scaron;evića odigrali sjajnu drugu četvrtinu, kada su i stigli do preokreta.</p>
<p>Drugo poluvrijeme uglavnom se igralo u egalu, a Portugal je ozbiljno prijetio sve do posljednjih minuta meča. Ipak, u odlučujućim trenucima, na&scaron;i momci su dodali gas i zabilježili novi, ukupno četvrti trijumf u pripremnom periodu.</p>
<p>Sutra od 18.00 časova očekuje nas posljednji susret na turniru u Skoplju, u kome će Zmajevi odmjeriti snage sa domaćom selekcijom Makedonije.</p>
<p><strong>PORTUGAL – BOSNA I HERCEGOVINA 58:63 (19:14, 10:22, 15:17, 14:10)</strong></p>
<p><strong>BOSNA I HERCEGOVINA:</strong> Sejfić 9, Lazić 8, Vrabac 10, Gegić 5, Gajić 3, Lončar 2, Zahiragić, Atić 6, Hasandić 15, Albijanić, Talić, Muratović 5.</p>