Partizan slavio u Zagrebu, sjajno izdanje Sulejmanovića

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Cibone nastavljaju sa porazima. Zagrepčani su večeras na domaćem terenu poraženi od Partizana rezultatom 82:77 u utakmici 16. kola ABA lige, a najbolji u redovima ekipe Damira Mulaomerovića bio je na&scaron; mladi reprezentativac Emir Sulejmanović.<br /><br />Emir je na terenu proveo 32 minuta i za to vrijeme je upisao 18 poena. Svojoj statistici na&scaron; Zmaj je dodao i četiri skoka, jednu asistenciju i tri osvojene lopte, te je na kraju imao valorizaciju od 21 indexnog poena.<br /><br />Solidnu rolu u redovima pobjedničke ekipe imao je drugi bh. reprezentativac, Adin Vrabac. Vrabac je za 19 minuta postigao devet poena i upisao sest skokova, pa je na kraju imao valorizaciju od sedam indexnih poena.<br /><br /><em>Foto: www.russiabasket.ru</em></p>