Partizan porazio Igokeu

<p>Partizan je sinoć u Beogradu prekinuo seriju od tri uzastopne pobjede Igokee u ABA ligi. &Scaron;ampion Bosne i Hercegovine poražen je u dvorani "Pionir" rezultatom 87:64, u utakmici 13. kola regionalne lige.<br /><br />Iako su se Aleksandrovčani dobro držali čitavih 20 minuta, bili uvjerljivi u drugoj četvrtini i na poluvrijeme oti&scaron;li sa plus &scaron;est u svoju korist (33:27), do iznenađenja nisu mogli. Partizan je u drugom dijelu utakmice zaigrao dosta bolje i stigao do željenih bodova.<br /><br />U narednom kolu, ko&scaron;arka&scaron;i Igokee odmjeriće snage sa ekipom Cibone u Zagrebu.<br /><br /><strong>PARTIZAN – IGOKEA 87:64 (20:15, 07:18, 32:14, 28:17)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić, Mićović 14, &Scaron;ibalić, Robinson 7, Pe&scaron;aković 2, Milo&scaron;ević 2, Albijanić 9, Radivojević 15, Mahković 9, Fortenberry 2, Rikić 4.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>