Ne pomaže ni Kikanović – Alba nastavlja sa porazima

<p>Agonija berlinskog tima se nastavlja. Ko&scaron;arka&scaron;i Albe večeras su doživjeli novi, (ne)očekivan poraz na domaćem terenu. Bolja od tima Elmedina Kikanovića bila je ekipa Jena, koja je u Berlinu slavila rezultatom 74:73, u utakmici njemačke BBL lige.<br /><br />Iako je Alba u prvom poluvremenu imala i dvocifrenu prednost, u drugom dijelu utakmice viđena je potpuno druga slika na terenu. Gosti su konstrolisali meč i u uzbudljivoj zavr&scaron;nici do&scaron;li do novih bodova.<br /><br />Nije berlinskom timu pomogla ni odlična partija bh. reprezentativca Elmedina Kikanovića. Ubacio je na&scaron; Zmaj 11 poena za 30 minuta, uz vrlo dobar procenat &scaron;uta iz igre. Zabilježio je i pet skokova i dvije asistencije, ali sve je to bilo nedovoljno da njegov tim prekine lo&scaron;u seriju i dođe do trijumfa.<br /><br /><em>Foto: www.russiabasket.ru</em></p>