Cedevita na krilima Muse i Stipanovića do pobjede u Zadru (VIDEO)

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Cedevite sinoć su upisali drugu pobjedu u ABA ligi. Zagrepčani su u utakmici drugog kola slavili na gostovanju u Zadru rezultatom 92:76, a odlične partije za pobjednički tim pružili su bh. reprezentativci Andrija Stipanović i Džanan Musa.<br /><br />Musa je ubacio 12 poena za 19 minuta koliko je proveo u igri. Svojoj statistici dodao je i tri skoka i jednu asistenciju, te je meč zavr&scaron;io sa valorizacijom od 12 indexnih poena.<br /><br />Stipanović je u Zadru brojao do 10, za 17 minuta koliko je bio na parketu. Upisao je i &scaron;est skokova, pa je na kraju imao valorizaciju od 13 indexnih poena.</p>
<p><iframe src="//www.dailymotion.com/embed/video/x637gw8" width="770" height="433" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe></p>