<p>Povodom učešća na Šestoaprilskom turniru, selektor juniorske reprezentacije Boris Džidić dao je sljedeću izjavu: „Drago mi je da učestvujemo na Šestoaprilskom turniru. S obzirom na samo 5 treninga i na protivnike koji su stariji godinu dvije , neće biti fokus na timskom rezultatu. Ali će to biti odlična prilika da vidimo koliko ko individualno može od kandidata za U18 reprezentaciju.</p>
<p>Zahvaljujemo KK Koš na pozivu te također zahvaljujemo KSHB i svima u Posušju na gostoprimstvu ova tri dana.“</p>

You must be logged in to post a comment Login