Connect with us

Prvenstvo BiH

Liga mladih: Raspored polufinalnih turnira

Polufinalni turniri u kategorijama za juniore (godišta 2003 i mlađa), kadetkinje (godišta 2005 i mlađa) i pionire u okviru takmičenja mlađih kategorija – Liga mladih prvenstvo Bosne i Hercegovine za sezonu 2020/21 održaće se 03.09., 04.09. i 05.09.2021.godine, dok će se polufinalni turniri u kategorijama za juniorke (godišta 2003 i mlađa), kadete (godišta 2005 i mlađa) i pionirke (godišta 2007 i mlađa) održati 10.09., 11.09. i 12.09.2021.godine.

Formirane su tri grupe u svim kategorijama, a raspored odigravanja utakmica izgleda ovako:

JUNIORI
Turnir „A“
Subota 04.09.2021. – Sarajevo
14:00h OKK SPARS – HKK ČAPLJINA

Ekipa KK HUNTERS otkazala učešće na turniru.

Turnir „B“
Nakon otkaza ekipa SKK STUDENT IGOKEA i OKK ČELIK, ekipa HKK RAMA se direktno plasirala na finalni turnir.

Turnir „C“
Nakon otkaza ekipa HKK ŠIROKI i KK RADNIK BN BASKET, ekipa OKK SLOBODA se direktno plasirala na finalni turnir.

KADETKINJE
Turnir„A“
Nakon otkaza ekipa KK STAR i ŽKK TOMISLAV, ekipa KK LAVOVI se direktno plasirala na finalni turnir.

Turnir „B“
Petak 03.09.2021. – Zenica
16:00h ŽKK JUMPER – ŽKK ZRINJSKI 2010.

Ekipa ŽKK MLADI KRAJIŠNIK otkazala učešće na turniru.

Turnir „C“
Nedjelja 05.09.2021. – Livno
15:00h ŽKK LIVNO – ŽKK PLAY OFF

Ekipa ŽKK LEOTAR 03 otkazala učešće na turniru.

PIONIRI
Turnir „A“
Petak 03.09.2021. – Donji Vakuf
17:00h NEVER STOP – RAMA

Ekipa KK ZVORNIK BASKET otkazala učešće na turniru.

Turnir „B“
Nakon otkaza ekipa SKK STUDENT IGOKEA i HKK ŠIROKI, ekipa OKK SLOBODA se direktno plasirala na finalni turnir.

Turnir „C“
Nedjelja 05.09.2021. – Mostar
17:00h HKK ZRINJSKI – KK ROOKIE

Ekipa OKK ČELIK otkazala učešće na turniru.

JUNIORKE
Turnir „A“
Učesnici na turniru: ŽKK RMU BANOVIĆI, OKK FENIKS, ŽKK BROTNJO.
Domaćin –  ŽKK BROTNJO (Čitluk)

Raspored odigravanja utakmica turnira A:
Petak 10.09.2021.
18:00h BROTNJO 94 – FENIKS

Subota 11.09.2021.
16:00h RMU BANOVIĆI – FENIKS

Nedjelja 12.09.2021.
15:00h BROTNJO 94 – RMU BANOVIĆI

Turnir „B“
Raspored odigravanja utakmica turnira B:
Petak 10.09.2021. – Mostar
18:00h ZRINJSKI 2010 – PLAY OFF

Ekipa ŽKK MLADI KRAJIŠNIK otkazala učešće na turniru.

Turnir „C“
Učesnici na turniru: ŽKK LIVNO, ŽKK JUMPER, KK LAVOVI
Domaćin –  ŽKK LIVNO (Livno)

Raspored odigravanja utakmica turnira C:
Petak 10.09.2021.
17:00h LIVNO – LAVOVI

Subota 11.09.2021.
14:00h LAVOVI – JUMPER

Nedjelja 12.09.2021.
12:00h LIVNO – JUMPER

KADETI
Turnir „A“
Subota 11.09.2021.
14:00h BUDUĆNOST BN – ZRINJSKI

Ekipa OKK SPARS otkazala učešće na turniru.

Turnir „B“
Nakon otkaza ekipa SKK STUDENT IGOKEA i BOSNA XXL, ekipa KK RAMA se direktno plasirala na finalni turnir.

Turnir „C“
Nakon otkaza ekipa HKK ŠIROKI i KK BORCA, ekipa KK KENGUR Zenica se direktno plasirala na finalni turnir.

PIONIRKE
Turnir „A“
Petak 10.09.2021. – Banovići
16:00h RMU BANOVIĆI – WBS

Ekipa ŽKK ZRINJSKI 2010 otkazala učešće na turniru.

Turnir „B“
Četvrtak 09.09.2021. – Banja Luka
15:00h FENIKS – POSUŠJE

Ekipa ŽKK KONJIC otkazala učešće na turniru.

Turnir „C“
Subota 11.09.2021. – Čitluk
18:00h BROTNJO 94 – OKK ZENICA

Ekipa ŽKK LEOTAR 03 otkazala učešće na turniru.

Košarkaško prvenstvo BiH (M)

#KlubUPIB
11102
21102
31011
41011
50000
50000
50000
50000
50000
50000
50000
50000
50000

Košarkaško prvenstvo BiH (Ž)

#KlubUPIB
11102
21011
30000
30000
30000
30000
30000
30000
30000
30000
30000
30000

Više u Prvenstvo BiH