Connect with us

Prvenstvo BiH

Liga mladih: Raspored finalnih turnira

Finalni turniri u kategorijama za juniorke (godišta 2003 i mlađa), kadete (godišta 2005 i mlađa) i pionirke (godišta 2007 i mlađa)  u okviru takmičenja mlađih kategorija – Liga mladih prvenstvo Bosne i Hercegovine za sezonu 2020/21 održaće se 17.09., 18.09. i 19.09.2021.godine, dok će se finalni turniri u kategorijama za juniore (godišta 2003 i mlađa), kadetkinje (godišta 2005 i mlađa) i pionire (godišta 2007 i mlađa) održati 24.09., 25.09. i 26.09.2021.godine.

JUNIORKE
Učesnici na turniru: FENIKS, ZRINJSKI 2010, LIVNO.
Domaćin –  FENIKS (Banja Luka)

Raspored odigravanja utakmica:
Petak 17.09.2021.
11:30 FENIKS – ZRINJSKI 2010 (SD „Obilićevo)

Subota 18.09.2021.
20:00 FENIKS – LIVNO (SD „Obilićevo)

Nedjelja 19.09.2021.
18:00 LIVNO – ZRINJSKI 2010 (SD „Obilićevo)

KADETI
Učesnici na turniru: BUDUĆNOST BN, RAMA, KENGUR.
Domaćin –  BUDUĆNOST BN (Bijeljina)

Raspored odigravanja utakmica:
Petak 17.09.2021.
17:00 BUDUĆNOST BN – RAMA

Subota 18.09.2021.
12:00 RAMA – KENGUR

Nedjelja 19.09.2021.
18:00 BUDUĆNOST KENGUR

PIONIRKE
Učesnici na turniru: FENIKS, RMU BANOVIĆI, BROTNJO 94.
Domaćin –  FENIKS (Banja Luka)

Raspored odigravanja utakmica:
Petak 17.09.2021.
19:30 FENIKS – RMU BANOVIĆI (SD „Kampus“)

Subota 18.09.2021.
12:30 RMU BANOVIĆI – BROTNJO 94 (SD „Obilićevo)

Nedjelja 19.09.2021.
16:00 FENIKS – BROTNJO 94 (SD „Obilićevo)

JUNIORI
Učesnici na turniru: SPARS, SLOBODA, RAMA.
Domaćin –  SPARS (Sarajevo)

Raspored odigravanja utakmica:
Petak 24.09.2021.
15:00 SLOBODA – RAMA
19:00 SPARS – SLOBODA/RAMA (Poražena ekipa)

Subota 25.09.2021.
17:00 SPARS – SLOBODA/RAMA (Pobjednička ekipa)

KADETKINJE
Učesnici na turniru: LAVOVI, LIVNO, ZRINJSKI 2010.
Domaćin –  LAVOVI (Brčko)

Raspored odigravanja utakmica:
Subota 25.09.2021.
15:00 LIVNO – ZRINJSKI 2010
18:30 LAVOVI – LIVNO/ZRINJSKI 2010 (Poražena ekipa)

Nedjelja 26.09.2021.
11:00 LAVOVI – LIVNO/ZRINJSKI 2010 (Pobjednička ekipa)

PIONIRI
Učesnici na turniru: SLOBODA, NEVER STOP, ZRINJSKI.
Domaćin –  SLOBODA (Tuzla)

Raspored odigravanja utakmica:
Subota 25.09.2021.
14:30 NEVER STOP – ZRINJSKI
19:00 SLOBODA – NEVER STOP/ZRINJSKI (Poražena ekipa)

Nedjelja 26.09.2021.
11:00 SLOBODA – NEVER STOP/ZRINJSKI (Pobjednička ekipa)

(Foto: sportsport.ba)

Košarkaško prvenstvo BiH (M)

#KlubUPIB
11102
21102
31011
41011
50000
50000
50000
50000
50000
50000
50000
50000
50000

Košarkaško prvenstvo BiH (Ž)

#KlubUPIB
11102
21011
30000
30000
30000
30000
30000
30000
30000
30000
30000
30000

Više u Prvenstvo BiH