Juniori odigrali pripremni susret sa Slovenijom

Juniorska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine je odigrala pripremnu utakmicu sa Slovenijom.

U dvorani u Rogli dvije selekcije su odigrale susret koji je nakon odigrane četiri četvrtine pripao selekciji Slovenije, koja je ostvarila pobjedu rezultatom 92:80.

U dogovoru dva selektora, nakon odigrane četiri četvrtine, odigran je još jedan period u kojem je naš tim bio uspješniji, a konačan rezultat tog perioda glasio je 20:7.

Najefikasniji u našem timu tokom 40 minuta igre bili su Đorđe Topolović sa 18 poena, Haris Dedajić je dodao 14, Stefan Simanić deset, David Maran devet, dok su po sedam poena postigli Kosta Kondić, Deni Radak i Harun Huseinspahić.

Naš tim nastavlja pripreme za iskušenja koja ih očekuju, a u narednom periodu planirani su novi susreti kako bi se ekipa dodatno uigrala.