Zmajice srušile Play off – prvakinje BiH i dalje bez pobjede u WABA Superligi

<p>Ko&scaron;arka&scaron;ice Play off-a ni večeras nisu uspjele zabilježiti trijumf u WABA Superligi. Izabranice Gorana Loje poražene su od Budućnosti rezultatom 83:60, u utakmici četvrtog kola Top 8 faze regionalnog takmičenja.<br /><br />Aktuelne prvakinje BiH večeras su se u Podgorici namjerile na boljeg protivnika. Domaće ko&scaron;arka&scaron;ice imale su prednost tokom čitavog susreta i na kraju stigle do zaslužene pobjede.<br /><br />Budućnost su do novog slavlja vodile bh. reprezentativke Tamara Kapor i Nikolina Babić. Tamara je ubacila 23 poena, za 37 minuta koliko je provela u igri. Uz to je upisala i tri skoka, dvije asistencije i pet ukradenih lopti.<br /><br />Biv&scaron;a članica Play off-a, Nikolina Babić također je briljirala u utakmici protiv nekada&scaron;njeg kluba. Postigla je 18 poena za 39 minuta, a zabilježila je i pet skokova, tri asistencije i tri ukradene lopte.<br /><br />Prvakinje Bosne i Hercegovine i dalje su bez pobjede u WABA Superligi, a u narednom kolu očekuje ih te&scaron;ko gostovanje u Bugarskoj ekipi Montane.<br /><br /><br /><strong>BUDUĆNOST BEMAX – PLAY OFF ULTRA 83:60 (19:13, 20:17, 22:15, 22:15)</strong><br /><br /><strong>PLAY OFF ULTRA:</strong> Čorda, N. Delić 7, Marković 14, A. Delić 10, Džebo 16, Azinović 3, Starčević, Babić, Ceazer 10, Visković.</p>