<p>Aktuelni prvaci Bosne i Hercegovine, košarkaši Igokee sinoć su zabilježili treću uzastopnu pobjedu u regionalnoj ligi. Aleksandrovčani su na domaćem parketu savladali ekipu Mornara iz Bara rezultatom 74:69 u utakmici 12. kola ABA lige.<br /><br />Izabranici Dragana Bajića dobro su otvorili meč i odigrali odlično prvo poluvrijeme kada su i stvorili prednost, koja im je, na kraju se ispostavilo, bila dovoljna za novi trijumf. <br /><br />Igokea se trenutno nalazi u samom vrhu tabele ABA lige sa skorom od sedam pobjeda i pet poraza, a narednog vikenda očekuje ih teško gostovanje u Beogradu ekipi Partizana.<br /><br /><strong>IGOKEA – MORNAR 74:69 (20:17, 19:11, 21:21, 14:20)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pašajlić 9, Mićović 9, Talić, Šibalić 7, Robinson 12, Pešaković, Milošević, Albijanić 13, Radivojević 11, Mahković 7, Fortenberry, Rikić 6. <br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>

You must be logged in to post a comment Login