Slovenke slavile u Skenderiji

<p>Ko&scaron;arka&scaron;ice Play off-a pretrpjele su jo&scaron; jedan poraz u WABA Superligi. Izabranice Gorana Loje poražene su večeras od prvaka Slovenije, ekipe Athlete iz Celja rezultatom 88:82, u utakmici &scaron;estog kola Top 8 regionalnog takmičenja.<br /><br />Meč su bolje otvorile go&scaron;će, koje su prvu četvrtinu rije&scaron;ile u svoju korist. Međutim, prvakinje BiH odigrale su odličnu drugu dionicu, te se na poluvrijeme oti&scaron;lo pri rezultatu 49:41 za Play off.<br /><br />Početkom drugog poluvremena igralo se u egalu, da bi ekipa iz Celja utakmicu rije&scaron;ila u posljednjoj dionici i zasluženo upisala nova dva boda.<br /><br />U narednom kolu WABA Superlige ko&scaron;arka&scaron;ice Play off-a gostuju u Beogradu ekipi Crvene Zvezde.<br /><br /><strong>PLAY OFF ULTRA – ATHLETE CELJE 82:88 (17:21, 32:20, 17:19, 16:28)</strong><br /><br /><strong>PLAY OFF ULTRA:</strong> Čorda 11, N. Delić 8, Marković 20, A. Delić 15, Džebo 15, Azinović, Starčević, Čeremidžić, Vujović, Ceazer 13, Kulenović, Pa&scaron;ić.<br /><br /><em>Foto: www.sport1.ba</em></p>