Slavlje Igokee u Zadru

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Igokee zabilježili su četvrtu pobjedu u ABA ligi. AKtuelni &scaron;ampioni BiH porazili su večeras u Zadru istoimenu ekipu rezultatom 90:83 u utakmici osmog kola regionalne lige.<br /><br />Zanimljiva utakmica u kojoj su se ekipe smjenjivale u vođstvu na kraju je ipak pripala Aleksandrovčanima. Domaćini su poveli u prvoj četvrtini, međutim Bajićevi izabranici u drugoj dionici uspjeli su da anuliraju prednost Zadrana i na odmor su oti&scaron;li sa tri poena prednosti.<br /><br />Treća četvrtina ponovo je pripala domaćinima, dok je Igokea u posljednjoj dionici uspjela da slomi otpor Zadrana i zabilježi novu pobjedu.<br /><br />Naredni meč Aleksandrovčane očekuje u petak, kada će ugostiti ekipu Mega Leksa.<br /><br /><strong>ZADAR – IGOKEA&nbsp; 83:90 (24:16, 20:31, 21:14, 18:29)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić 5, Mićović 10, Talić, &Scaron;ibalić 5, Robinson 14, Pe&scaron;aković, Milo&scaron;ević 6, Albijanić 10, Radivojević 12, Mahković 2, Fortenberry 9, Rikić 17.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>