Prva pobjeda Play off-a ove sezone

<p>Prvakinje Bosne i Hercegovine upisale su sinoć prvu pobjedu ove sezone. Ko&scaron;arka&scaron;ice Play off-a savladale su ekipu Istanbula rezultatom 80:69, u utakmici trećeg kola regionalne WABA lige.</p>
<p>Već na početku susreta, izabranice Gorana Loje dale su protivniku do znanja da bodove žele ostaviti u Sarajevu. Zaigrale su domaće agresivno, i nakon prve četvrtine imale plus osam u svoju korist.</p>
<p>Nakon egal druge dionice, Play off je treću četvrtinu otvorio odlično i do&scaron;ao do, na kraju se ispostavilo, nedostižne prednosti za go&scaron;će iz Turske.</p>
<p>U narednom, četvrtom kolu WABA lige aktuelne prvakinje BiH gostuju u Bugarskoj ekipi Beroe.</p>
<p><strong>PLAY OFF – ISTANBUL 80:69 (19:11, 17:16, 27:16, 17:26)</strong></p>
<p><strong>PLAY OFF:</strong> Džebo 21, Ćato 3, Marković 12, Azinović 10, Starčević 6, Babić, Perić 6, Kulenović, Isović, Pa&scaron;ić, Kovačević 22, Smajić.</p>