Prva pobjeda Igokee u ABA ligi

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Igokee zabilježili su prvu pobjedu u regionalnoj ABA ligi ove sezone. Prvak Bosne i Hercegovine večeras je u Skoplju savladao ekipu Karpo&scaron; Sokoli rezultatom 84:79.<br /><br />Aleksandrovčani su u meč u&scaron;li silovito i nakon 10 minuta igre imali su solidnu prednost od osam poena. Nastavili su tako sve do drugog poluvremena, kada su Makedonci zaigrali ozbiljnije i organizovanije, ali nisu uspjeli da ugroze vođstvo Igokee.<br /><br />Prvak Bosne i Hercegovine nakon dva odigrana kola u ABA ligi ima skor od jedne pobjede i jednog poraza, a u narednom kolu dočekuju ekipu Olimpije u petak, 7. oktobra.<br /><br /><strong>KARPO&Scaron; SOKOLI – IGOKEA&nbsp; 79:84 (18:26, 14:21, 22:20, 25:17)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;aljić, Mićović 20, Talić 1, &Scaron;ibalić 8, Robinson 16, Milo&scaron;ević 4, ALbijanić 4, Radivojević 19, Mahković, Fortenberry 16, Rikić 4.</p>
<p><em>Foto: aba-liga.com</em></p>