Poraz Play off-a za kraj WABA Superlige

<p>Ko&scaron;arka&scaron;ice Play off-a porazom su se oprostile od takmičenja u WABA Superligi. Bolje od izabranica Gorana Loje sinoć su bile aktuelne prvakinje regionalnog takmičenja, ko&scaron;arka&scaron;ice podgoričke Budućnosti, koje su slavile u Skenderiji rezultatom 98:93.</p>
<p>Sarajevski tim dobro je u&scaron;ao u meč, iako je naspram sebe imao favorizovanog protivnika. Držao se Play off čitavo prvo poluvrijeme, da bi go&scaron;će iz Podgorice utakmicu prelomile u trećoj četvrtini kada su pre&scaron;le vođstvo, koje su sačuvale do kraja meča.</p>
<p>Treba istaći odličnu partiju kapitena Anđele Delić, koja je zabilježila double-double učinak. Bh. reprezentativka upisala je 33 poena, uz deset skokova, &scaron;est asistencija i jednu ukradenu loptu, pa je utakmicu zavr&scaron;ila sa valorizacijom od 29 indexnih poena.</p>
<p>Vrlo dobru partiju pružila je i biv&scaron;a članica Play off-a, sada igračica Budućnosti Nikolina Babić, koja je upisala osam poena, četiri skoka, četiri asistencije i tri ukradene lopte, te je na kraju imala valorizaciju od 12 indexnih poena.</p>
<p><strong>PLAY OFF ULTRA – BUDUĆNOST BEMAX 93:98 (28:21, 26:26, 17:27, 22:24)</strong></p>
<p><strong>PLAY OFF ULTRA</strong>: Čorda 10, Pa&scaron;ić, Azinović, N. Delić 15, Ceazer 16, Isović, Starčević, Marković 7, A. Delić 33, Čeremidžić, Ćato, Džebo 12.</p>