Connect with us

Reprezentacija

Poraz Igokee od Mega Leksa

<p>Prvaci BiH, ko&scaron;arka&scaron;i Igokee pretrpjeli su poraz u utakmici 22. kola regionalne ABA lige. Mega Leks je bio bolji i slavio zasluženu pobjedu na domaćem terenu rezultatom 101:84.<br /><br />Bajićevi izabranici dobro su se držali u prvom poluvremenu, prije odlaska na odmor imali "samo" pet poena zaostatka (47:42), ali su domaći dobro otvorili treću četvrtinu, koja je, ispostavilo se, na kraju bila i presudna.<br /><br />Priliku za popravni Igokea će imati u narednom kolu, kada će u Aleksandrovcu ugostiti ekipu slovenačke Krke.<br /><br /><strong>MEGA LEKS – IGOKEA&nbsp; 101:84 (25:21, 22:21, 28:19, 26:23)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić 7, Mićović 11, Talić 2, &Scaron;ibalić 8, Robinson 16, Pe&scaron;aković, Milo&scaron;ević 10, Albijanić 7, Radivojević 15, Mahković, Rikić 8.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>