Poraz Cedevite na otvaranju Eurocupa – dobre partije Zmajeva (VIDEO)

<p>Cedevita je porazom započela takmičenje u Eurocupu. Iako su domaći odigrali sjajan meč, Fiat Turin je u uzbudljivoj zavr&scaron;nici slavio u Zagrebu rezultatom 86:83.<br /><br />Odlične partije za Cedevitu pružili su bh. reprezentativci Andrija Stipanović i Džanan Musa, koji su bili i najbolji pojedinci u redovima domaćina.<br /><br />Stipanović je ubacio 15 poena za 29 minuta, uz sjajan procenat &scaron;uta za dva poena – 6/6. Svojoj statistici je dodao i tri skoka, tri asistencije i jednu ukradenu loptu, pa je na kraju imao valorizaciju od 19 indexnih poena.</p>
<p><iframe src="//www.dailymotion.com/embed/video/x645li8" width="770" height="433" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe><br /><br />Musa je na terenu proveo 24 minuta i zabilježio 11 poena, pet skokova i jednu asistenciju, te je utakmicu zavr&scaron;io sa valorizacijom od 11 indexnih poena.</p>
<p><iframe src="//www.dailymotion.com/embed/video/x645m8j" width="770" height="433" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe></p>