Novi poraz Igokee – Zvezda slavila u Aleksandrovcu

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Igokee pretrpjeli su treći uzastopni poraz u ABA ligi. Aleksandrovčani su večeras na domaćem terenu poraženi od ekipe Crvene Zvezde rezultatom 77:68, u utakmici 19. kola regionalne lige.<br /><br />Tokom prvog poluvremena, izbaranici Dragana Bajića bili su ravnopravan protivnik favorizovanim Beograđanima. "Crveno-beli" su na poluvrijeme oti&scaron;li sa "samo" pola ko&scaron;a prednosti, ali su sve nadoknadili u drugih 20 minuta, kada su stigli do dvocifrene prednosti.<br /><br />Igokea je u posljednoj četvrtini poku&scaron;ala parirati Zvezdi i anulirati prednost, ali su kvalitet i iskustvo bili na strani protivnika koji je na kraju zasluženo slavio.<br /><br />Igokea nakon 19 odigranih kola u ABA ligi ima skor od devet pobjeda i 10 poraza, a u narednom kolu je očekuje te&scaron;ko gostovanje u Zagrebu ekipi Cedevite.<br /><br /><strong>IGOKEA – CRVENA ZVEZDA 68:77 (15:16, 23:23, 08:19, 22:19)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić 4, Mićović 15, Talić 6, &Scaron;ibalić 8, Pe&scaron;aković 5, Milo&scaron;ević 4, Radivojević 18, Mahković 4, Ilić, Rikić 4.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>