Novi poraz Igokee u ABA ligi

<p>Prvaci Bosne i Hercegovine, ko&scaron;arka&scaron;i Igokee pretrpjeli su jo&scaron; jedan poraz u regionalnoj ligi. Aleksandrovčani su večeras na domaćem parketu poraženi od beogradskog Mega Leksa rezultatom 67:64.<br /><br />Gosti su dominirali jedino u prvoj četvrtini, kada su do&scaron;li do prednosti od &scaron;est poena. Do kraja utakmice, Igokea je bila ravnopravan, na trenutke i bolji protivnik, ali je trojkama Zagorca u posljednjem minutu Mega Leks prelomio utakmicu i stigao do trijumfa.<br /><br />Treba napomenuti da je vrlo dobru partiju u Aleksandrovcu večeras pružio biv&scaron;i igrač Sparsa i reprezentativac BiH, Stefan Glogovac, koji je za Beograđane postigao osam poena i to u odlučujućim trenucima utakmice.<br /><br />U narednom kolu regionalne ABA lige, Igokea gostuje u SLoveniji, gdje će odmjeriti snage sa ekipom Krke.<br /><br /><strong>IGOKEA – MEGA LEKS&nbsp; 64:67 (11:20, 12:11, 22:22, 19:14)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić 2, Mićović 8, &Scaron;ibalić 3, Robinson 12, Pe&scaron;aković, Milo&scaron;ević, Albijanić 6, Radivojević 18, Mahković 5, Fortenberry, Rikić 10.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>