Connect with us

Reprezentacija

Minimalan poraz Igokee od Crvene Zvezde

<p>Prvaci Bosne i Hercegovine, ko&scaron;arka&scaron;i Igokee ponovo nisu imali sreće. Aleksandrovčani su večeras poraženi od favorizovane Crvene Zvezde rezultatom 68:66, u utakmici &scaron;estog kola ABA lige.<br /><br />Beograđani su dobro otvorili utakmicu i u prvom poluvremenu stvorili opipljivu prednost. Međutim, izabranici Dragana Bajića u drugom poluvremenu se se "probudili", preuzeli konce igre u svoje ruke i u trećoj četvrtini Zvezdu sveli na samo sedam postignutih poena.<br /><br />Mađutim, iskustvo "crveno-belih" je presudilo, pa su domaći na kraju slavili važnu pobjedu.<br /><br />Igokea će imati za čim da žali nakon dva nesretna poraza od Budućnosti i Zvezde, a priliku za popravni imaće u narednom kolu, kada dočekuje ekipu Cedevite.<br /><br /><strong>CRVENA ZVEZDA – IGOKEA&nbsp; 68:66 (21:12, 19:17, 07:20, 21:17)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić 4, Mićović 1, Talić, &Scaron;ibalić 27, Robinson 10, Pe&scaron;aković, Milo&scaron;ević 4, Albijanić 9, Mahković, Fortenberry 2, Rikić 9.<br /><br /><em>Foto: www. aba-liga.com</em></p>