Connect with us

Liga mladih

Raspored polufinalnih turnira za kadete i kadetkinje

<p><br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><u><strong>Kadetkinje&nbsp;</strong></u><br />
<br />
<strong><em>TURNIR&ldquo;A&ldquo;</em></strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”>Učesnici na turniru: ŽKK KONJIC, ŽKK FENIKS Banja Luka, ŽKK ZRINJSKI 2010.</span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>DOMAĆIN ŽKK KONJIC</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Raspored odigravanja utakmica turnir A:</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Subota 11.05.2019</strong></span></span></p>

<ol>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>16,00 časova &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK KONJIC &ndash; ŽKK ZRINJSKI 2010</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Nedelja 12.05.2019</strong></span></span></p>

<ol start=”2″>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>13,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK ZRINJSKI &ndash; ŽKK FENIKS</strong></span></span></li>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>16,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK FENIKS &ndash; ŽKK KONJIC</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>TURNIR &bdquo;B&ldquo;</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”>Učesnici na turniru: ŽKK MLADI KRAJI&Scaron;NIK, ŽKK TOMISLAV, ŽKK RMU BANOVIĆI</span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong><em>DOMAĆIN ŽKK RMU BANOVIĆI</em></strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Raspored utakmica turnira B:</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Subota 11.05.2019</strong></span></span></p>

<ol>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>12,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK MLADI KRAJI&Scaron;NIK &ndash; ŽKK TOMISLAV </strong></span></span></li>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>15,30 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK RMU BANOVIĆI &ndash; ŽKK TOMISLAV</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Nedelja 12.05.2019</strong></span></span></p>

<ol start=”3″>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>16,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK MLADI KRAJI&Scaron;NIK &ndash; ŽKK RMU BANOVIĆI</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>TURNIR &bdquo;C&ldquo;</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”>Učesnici na turniru: ŽKK LIVNO, ŽKK KENGUR, ŽKK LEOTAR 03</span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>DOMAĆIN ŽKK LEOTAR 03</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Raspored utakmica turnira C:</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Subota 11.05.2019 </strong></span></span></p>

<ol>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>13,00 časova &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK LIVNO &ndash; ŽKK KENGUR</strong></span></span></li>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>17,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK LEOTAR 03 &ndash; ŽKK LIVNO</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Nedelja, 12.05.2019</strong></span></span></p>

<ol start=”3″>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>12,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ŽKK KENGUR &ndash; ŽKK LEOTAR 03</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong><u>Kadeti</u><br />
<br />
TURNIR&ldquo;A&ldquo;</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”>Učesnici na turniru: OKK SPARS, KK HUNTERS, KK RAMA.</span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>DOMAĆIN KK HUNTERS</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Raspored utakmica turnira A:</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Nedelja 12.05.2019</strong></span></span></p>

<p><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>14,00 časova&nbsp; &nbsp; &nbsp;OKK SPARS – KK HUNTERS</strong><br />
<br />
Ekipa KK Rama je odustala od takmičenja.</span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Satnica utakmica će biti poznata u petak&nbsp;10.05.2019</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>TURNIR &bdquo;B&ldquo;</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”>Učesnici na turniru: KK STUDENT IGOKEA, HKK ZRINJSKI, OKK SLOBODA.</span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>DOMAĆIN KK STUDENT IGOKEA</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Raspored utakmica turnira B: SD ALEKSANDROVAC</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Subota 11.05.2019 </strong></span></span></p>

<ol>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>16,00 časova &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; HKK ZRINJSKI &ndash; OKK SLOBODA<br />
LIVESTATISTIKA:&nbsp;<a href=”https://www.fibalivestats.com/u/BIH/1147418/”>LIVE STATISTIKA</a></strong></span></span></li>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>19,00 časova &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; KK STUDENT IGOKEA &ndash; HKK ZRINJSKI</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Nedelja, 12.05.2019</strong></span></span></p>

<ol start=”3″>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>12,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; OKK SLOBODA &ndash; KK STUDENT IGOKEA</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>TURNIR &bdquo;C&ldquo;</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”>Učesnici na turniru: HKK &Scaron;IROKI, KK KENGUR, OKK LEOTAR.</span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>DOMAĆIN KK KENGUR</strong>:</span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Raspored utakmica C turnira: SD ARENA</strong></span></span></p>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Subota 11.05.2019 </strong></span></span></p>

<ol>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>14,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; HKK &Scaron;IROKI &ndash; OKK LEOTAR</strong></span></span></li>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>18,00 časova&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; KK KENGUR &ndash; OKK LEOTAR</strong></span></span></li>
</ol>

<p style=”margin-left:0cm; margin-right:0cm”><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>Nedelja 12.05.2019</strong></span></span></p>

<ol start=”3″>
<li><span style=”font-size:14px”><span style=”font-family:Arial,Helvetica,sans-serif”><strong>10,00 časova &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; HKK &Scaron;IROKI &ndash; KK KENGUR</strong></span></span></li>
</ol>

Click to comment

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Generalni sponzor

društvene mreže

Kalendar aktivnosti

Oktobar 2019
PUSČPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
« sep   nov »

Više u Liga mladih

  • Završen finalni turnir Lige mladih

    <p style="margin-left:0cm; margin-right:0cm"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Arial,Helvetica,sans-serif">Finalni turnir Lige mladih u organizaciji Ko&scaron;arka&scaron;kog saveza Bosne i...

  • Raspored i satnice završnice Lige mladih

    <p><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Arial,Helvetica,sans-serif">U sarajevskoj dvorani Skenderija u subotu i nedjelju će biti odigrana zavr&scaron;nica...

  • Nastavljamo Ligu Mladih

    <p><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Arial,Helvetica,sans-serif">Ko&scaron;arka&scaron;ki savez Bosne i Hercegovine i ove godine uz finansijsku podr&scaron;ku <strong>USAID-a</strong>...

  • Liga mladih počinje 11. maja

    <p><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Arial,Helvetica,sans-serif">Polufinalne utakmice Lige mladih u kategorijama za kadete i kadetkinje igraju se...