Košarkašice Play off-a slavile u Sloveniji

<p>Prvakinje Bosne i Hercegovine, ko&scaron;arka&scaron;ice Play off-a ostvarile su večeras drugu pobjedu u regionalnoj WABA ligi. Sarajke su u Sloveniji savladale domaću ekipu Triglava rezultatom 46:41.<br /><br />Već u prvoj četvrtini, izabranice Gorana Loje nametnule su svoj tempo igre i stvorile veliku prednost. Domaće su u drugoj dionici ozbiljno priprijetile i uspjele da anuliraju prednost ko&scaron;arka&scaron;ica Play off-a. <br /><br />Međutim, početkom drugog poluvremena, sarajevski tim uspio je da konsoliduje redove, preokrene utakmicu u svoju korist i na kraju upi&scaron;e nova dva boda.<br /><br />Naredni protivnik ko&scaron;arka&scaron;icama Play off-a u regionalnoj WABA ligi biće ekipa Kraljeva, sa kojom će odmjeriti snage na njihovom terenu 30. novembra.<br /><br /><strong>TRIGLAV – PLAY OFF HAPPY&nbsp; 41:46 (05:14, 19:09, 09:16, 08:07)</strong><br /><br /><strong>PLAY OFF HAPPY:</strong> Čorda 8, Babić, Azinović, N. Delić 8 (9 skokova), Perić, Milo&scaron;ev 4, Starčević, Marković 4, A. Delić 8, Čeremidžić, Ćato, Džebo 14.</p>