Connect with us

Reprezentacija

Igokea zaustavljena u Baru

<p>Prvak BiH zaustavljen je večeras u Baru. Nakon dvije uzastopne pobjede u regionalnoj ABA ligi, ko&scaron;arka&scaron;i Igokee pretrpjeli su poraz od ekipe Mornara rezultatom 83:76.</p>
<p>Aleksandrovčani su meč pratkično izgubili u prvoj četvrtini, kada su dozvolili domaćinima da stignu do velikih plus 17.</p>
<p>Iako su izabranici Dragana Bajića u drugom poluvremenu zaigrali dosta bolje i bili čak i bolji rival na terenu, nisu uspjeli da anuliraju prednost Mornara, koji je na kraju stigao do novih bodova.</p>
<p>U narednom, 26. kolu ABA lige, Igokea će u Aleksandrovcu ugostiti ekipu Partizana.</p>
<p><strong>MORNAR – IGOKEA 83:76 (30:13, 24:19, 14:22, 15:22)</strong></p>
<p><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić 7, Mićović 15, &Scaron;ibalić 18, Robinson 6, Pe&scaron;aković, Milo&scaron;ević, Albijanić 10, Radivojević 5, Mahković 5, Rikić 10.</p>