Igokea slavila u Zagrebu

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Igokee zabilježili su drugu pobjedu u ABA ligi. U utakmici trećeg kola regionalnog takmičenja, aktuelni prvaci Bosne i Hercegovine priredili su izneđenje, savladav&scaron;i favorizovanu ekipu Cedevite rezultatom 84:79.<br /><br />Od samog početka susreta izabranici Dragana Bajića stavili su protivniku do znanja da su u Zagreb do&scaron;li po bodove. Zaigrali su Aleksandrovčani agresivno od prvog minuta i nakon prve četvrtine imali plus pet u svoju korist.<br /><br />Domaći su nastavku anulirali prednost Igokee, pa se sve do posljednjeg minuta igralo u egalu. U presudnim trenucima, Aleksandrovčani su uspjeli da slome otpor protivnika i upi&scaron;u nova dva boda.<br /><br />Cedeviti nije pomogla ni dobra partija bh. reprezentativca Andrije Stipanovića, koji je ubacio 12 poena, upisao dva skoka i četiri asistencije, pa je na kraju imao valorizaciju od 11 indexnih poena.<br /><br />Zapaženu rolu imao je i Džanan Musa, sa osam poena, pet skokova i dvije asistencije.<br /><br />U narednom, četvrtom kolu, Igokea narednog ponedjeljka dočekuje ekipu MZT Skoplja.<br /><br /><strong>CEDEVITA – IGOKEA&nbsp; 79:84 (23:28, 20:16, 21:20, 15:20)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Ponjavić, Wright 22, Gajić, Glogovac, Nikolić, Washington 5, Milo&scaron;ević 12, Jevtović 10, Radivojević 16, Ljubičić 15, &Scaron;ibalić 2, Rikić 2.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>