Igokea poražena u Zagrebu

<p>Aktuelni prvaci BiH, ko&scaron;arka&scaron;i Igokee pretrpjeli su sinoć u Zagrebu četvrti uzastopni poraz u regionalnoj ligi. Aleksandrovčani su poraženi od ekipe Cedevite rezultatom 89:78 u utakmici 20. kola ABA lige.<br /><br />Izabranici Dragana Bajića dobro su otvorili meč. Na poluvremenu su imali i prednost od sedam poena – 44:37, ali su Zagrepčani odigrali odličnu treću četvrtinu. Anulirali su prednost Igokee, okrenuli meč u svoju korist i na kraju zasluženo slavili.<br /><br />Aleksandrovčani trenutno imaju skor od devet pobjeda i 11 poraza, a u narednom, 21. kolu ABA lige ugostiće ekipu Zadra.<br /><br /><strong>CEDEVITA – IGOKEA&nbsp; 89:78&nbsp; (21:24, 16:20, 30:19, 22:15)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić 3, Mićović 12, Talić, &Scaron;ibalić 12, Robinson 14, Pe&scaron;aković 7, Milo&scaron;ević 10, Albijanić 3, Radivojević 8, Mahković 1, Rikić 8.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>