Igokea poklekla u horor završnici

<p>Malo je nedostajalo da ko&scaron;arka&scaron;i Igokee pobjedom otvore sezonu u ABA ligi. Aktuelni prvak BiH poražen je večeras od Olimpije nakon produžetka sa 95:93 u utakmici prvog kola regionalnog takmičenja.<br /><br />Zanimljiva utakmica u kojoj su obje ekipe imale periode odlične igre. Prva četvrtina pripala je domaćinu, dok je Igokea bila uvjerljivija u drugoj dionici, kada je anulirala prednost Ljubljančana.<br /><br />Rezultatska klackalica nastavila se i u drugom poluvremenu, da bi Olimpija u posljednjim sekundama produžetka uspjela da dođe do prvih bodova.<br /><br />Naredni meč Igokea će odigrati u četvrtak u Lakta&scaron;ima protiv ekipe Budućnosti.<br /><br /><strong>OLIMPIJA – IGOKEA 95:93 (21:13, 18:22, 23:18, 21:30, 12:10)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Ponjavić, Gajić 6, Glogovac 2, Nikolić, Washington 35, Milo&scaron;ević 19, Jevtović 4, Radivojević 8, Ljubičić 4, &Scaron;ibalić 8, Vuković, Rikić 7.<br /><br /><br /></p>