Igokea bolja od Krke

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Igokee zabilježili su 11. pobjedu u ABA ligi. Aleksandrovačni su sinoć na domaćem terenu savladali ekipu Krke rezultatom 85:72, u utakmici 23. kola regionalne lige.<br /><br />Izabranici Dragana Bajića dobru u otvorili meč i nakon prve četvrtine imali prednost od sedam poena – 25:18. Međutim, gosti iz Slovenije bili su bolji u drugoj dionici, koju su i rije&scaron;ili u svoju korist, pa se na poluvrijeme oti&scaron;lo pri rezultati 38:38.<br /><br />Početak drugog poluvremenu upotpunosti je pripao aktuelnom prvaku BiH. Igokea je bila dominantna u trećoj četvrtini, &scaron;to joj je na kraju i donijelo zaslužen trijumf.<br /><br />Nakon 23 odigrane utakmice u ABA ligi, Aleksandrovčani zauzimaju &scaron;estu poziciju na tabeli, sa skorom od 11 pobjeda i 12 poraza, koliko ima i zagrebačka Cibona.&nbsp; U narednom kolu regionalne lige Igokea putuje u Skoplje, gdje će odmjeriti snage sa ekipom MZT.<br /><br /><strong>IGOKEA – KRKA&nbsp; 85:72 (25:18, 13:20, 27:10, 20:24)</strong><br /><br /><strong>IGOKEA:</strong> Pa&scaron;ajlić 14, Mićović 6, Talić, &Scaron;ibalić 3, Robinson 16, Pe&scaron;aković, Milo&scaron;ević 14, Albijanić 4, Radivojević 17, Mahković 4, Rikić 7.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>