Fantastični Sulejmanović nedovoljan za pobjedu Cibone nad gradskim rivalom (VIDEO)

<p>Ko&scaron;arka&scaron;i Cibone nisu uspjeli poraziti gradskog rivala. Tim na&scaron;eg Emira Sulejmanovića poražen je od Musine Cedevite rezultatom 89:85, u utakmici 23. kola regionalne ABA lige.<br /><br />Bh. reprezentativac pružio je fantastičnu partiju. Ubacio je 21 poen za 22 minuta koliko je proveo u igri, a zabilježio je i &scaron;est skokova i tri ukradene lopte, te je na kraju imao valorizaciju od 27 indexnih poena.<br /><br />Sulejmanović je bio i najbolji pojedinac u redovima Cibone, a njegove poene sa večera&scaron;nje utakmice možete pogledati <a href="http://www.dailymotion.com/video/x5ckgo3_emir-sulejmanovic-21-poen-protiv-cedevite-20-2-2017_sport" target="_blank">OVDJE</a>.<br /><br />Na drugoj strani, bh. reprezentativac u redovima Cedevite Džanan Musa večeras je bio ispod prosijeka i za 18 minuta postigao je tri poena.<br /><br /><em>Foto: www.aba-liga.com</em></p>