1. kolo

Sloboda - Play off Happy Orlovi - Impuls Mladi Krajišnik - RMU Banovići Jedinstvo BH Telecom - Željezničar Čelik - Rudar Sport

2. kolo

Željezničar - Mladi Krajišnik Sloboda - Čelik Rudar Sport - Jedinstvo BH Telecom Impuls - Play off Happy Brčanka - Orlovi

3. kolo

Brčanka - Play off Happy RMU Banovići - Željezničar Mladi Krajišnik - Rudar Sport Jedinstvo BH Telecom - Sloboda Čelik - Impuls

4. kolo

Sloboda - Mladi Krajišnik Rudar Sport - RMU Banovići Orlovi - Play off Happy Impuls - Jedinstvo BH Telecom Brčanka - Čelik

5. kolo

Željezničar - Rudar Sport RMU Banovići - Sloboda Jedinstvo BH Telecom - Brčanka Impuls - Mladi Krajišnik Čelik - Orlovi

6. kolo

Sloboda - Željezničar Play off Happy - Čelik Orlovi - Jedinstvo BH Telecom Impuls - RMU Banovići Brčanka - Mladi Krajišnik

7. kolo

Željezničar - Impuls Rudar Sport - Sloboda RMU Banovići - Brčanka Mladi Krajišnik - Orlovi Jedinstvo BH Telecom - Play off Happy

8. kolo

Čelik - Jedinstvo BHT Play off Ultra - Mladi Krajišnik Orlovi - RMU Banovići Impuls - Rudar Sport Brčanka - Željezničar

9. kolo

Sloboda - Impuls Mladi Krajišnik - Čelik RMU Banovići - Play off ULTRA Rudar Sport - Brčanka Željezničar - Orlovi

10. kolo

Brčanka - Sloboda Čelik - RMU Banovići Jedinstvo BHT - Mladi Krajišnik Orlovi - Rudar Sport Play off ULTRA - Željezničar

11. kolo

Impuls - Brčanka RMU Banovići - Jedinstvo BHT Rudar Sport - Play off ULTRA Sloboda - Orlovi Željezničar - Čelik

12. kolo

Rudar Sport - Čelik RMU Banovići - Mladi Krajisnik Play off ULTRA - Sloboda Imupls - Orlovi

13 kolo

Play off ULTRA - Impuls Orlovi - Brčanka Mladi Krajišnik - Zeljeznicar Jedinstvo BHT - Rudar Sport Čelik - Sloboda

14 kolo

Zeljeznicar - RMU Banovici

15 kolo

Čelik - Brčanka Jedinstvo BHT - Impuls Mladi Krajišnik - Sloboda Play off ULTRA - Orlovi RMU Banovići - Rudar Sport

16 kolo

Sloboda - RMU Banovici Rudar Sport - Zeljeznicar Orlovi - Čelik Mladi Krajišnik - Impuls

17 kolo

RMU Banovići - Impuls Mladi Krajišnik - Brcanka Jedinstvo BHT - Orlovi

18 kolo

Brčanka - RMU Banovici Imupls - Željezničar Orlovi - Mladi Krajisnik Play off ULTRA - Jedinstvo BHT Sloboda - Rudar Sport

1kolo Lige za Prvaka i Lige za opstanak

2 kolo statistike Liga za Prvaka i Lige za Opstanak

3kolo statistika Lige za Prvaka i Lige za Opstanak

Ella Atrijum An Prolab Metromedia Centrotrans Bosnia Hollywood Inoma Life Class No1