Objavljeno: 10.01.2017. | Kategorija: Reprezentacija

Vrabac i Partizan slavili u Belgiji

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Adin Vrabac nalazi se u odličnoj formi. Njegov Partizan večeras je savladao ekipu Spirou Charleroi rezultatom 65:63, u utakmici 12. kola E grupe FIBA Champions League, a naš Zmaj pružio je sjajnu partiju.

Vrabac je postigao 11 poena, za 34 minuta koliko je proveo na parketu. Zabilježio je i šest skokova, tri asistencije i tri ukradene lopte, te je na kraju imao valorizaciju od 19 indexnih poena.

Dobru partiju u Belgiji pružio je i drugi bh. reprezentativac u redovima Partizana, Kenan Karahodžić koji je za 22 minuta postigao šest poena i zabilježio pet skokova, pa je na kraju imao valorizaciju od devet indexnih poena.

Sjajno otvaranje sezone za Amara Gegića

Objavljeno: 23.09.2017.

Ovog vikenda počela je sezona u njemačkoj Pro B ligi, u kojoj se takmiči i drugi tim Bayerna, našeg reprezentativca Amara Gegića.

opširnije

Nova pobjeda AEK-a, Atić na visini zadatka

Košarkaši AEK-a zabilježili su večeras novu pobjedu na gostovanju na Kipru. Atinjani su u prijateljskom meču savladali grčkog prvoligaša Rethymno rezultatom 93:82, a sa dobrim partijama  nastavio je bh. reprezentativac Edin Atić.