Play off u finalu Prvenstva BiH

Objavljeno: 09.05.2017.

Košarkašice Play off-a braniće titulu prvaka Bosne i Hercegovine. Izabranice Gorana Loje sinoć su u Banja Luci savladale ekipu Orlova sa 92:53 i sa 2:0 u polufinalnoj seriji izborile plasman u finale Prvenstva BiH za žene.

opširnije

Čelik slavio u Banovićima i poveo sa 1:0 u polufinalnoj seriji

Objavljeno: 06.05.2017.

Mlade košarkašice Čelika iznenadile su večeras u Banovićima. Zeničanke su savladale domaću ekipu sa 91:65 i tako povele sa 1:0 u polufinalnoj seriji Prvenstva BiH za žene.

opširnije

Play off poveo u polufinalnoj seriji Prvenstva BiH za žene

Objavljeno: 05.05.2017.

Košarkašice Play off-a povele su sa 1:0 u polufinalnoj seriji Prvenstva BiH za žene. Aktuelne prvakinje naše zemlje savladale su večeras ekipu Orlova sa 109:77 i tako se jednom nogom već našle u finalu nacionalnog šampionata.

opširnije

Počinje polufinalna serija play off-a Prvenstva BiH za žene

Objavljeno: 04.05.2017.

Utakmicom u Sarajevu sutra zvanično počinje borba za novog prvaka Bosne i Hercegovine. Aktuelne šampionke naše zemlje, košarkašice Play off-a odmjeriće snage sa ekipom Orlova, u prvoj utakmici polufinala play off-a Prvenstva BiH za žene.

opširnije

Poznati parovi polufinala play off-a Prvenstva BiH za žene, Rudar i Impuls se oprostili od elitnog takmičenja

Objavljeno: 24.04.2017.

Proteklog vikenda odigrano je posljednje kolo Prvenstva BiH za žene. Plasman u play off u ligaškom dijelu takmičenja izborili su Play off Ultra, RMU Banovići, Čelik i Orlovi, koji će se u doigravanju boriti za naslov prvaka BiH.