Novosti


U petak počinje dvanaesti međunarodni Šestoaprilski turnir u organizaciji KK Koš

| Kategorija: Međunarodna takmičenja

U petak počinje dvanaesti međunarodni Šestoaprilski turnir u organizaciji KK Koš

U petak 05.04.2019. godine počinje dvanaesti  međunarodni Šestoaprilski turnir, kojeg organizuje KK Koš.

U juniorskoj konkurenciji će nastupiti reprezentacije: Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije i reprezentacija Kantona Sarajevo.

U kadetskoj konkurenciji će nastupiti: Dubrovnik, Igman Burch, Spars, MZT, Kvarner, Koš.

U pionirskoj konkurenciji će nastupiti Budućnost, Kvarner, Spars, Bosna Royal, MZT, Koš.

Na turniru će se odigrati i završnica IMBL lige.

Petak - 05.04.2019.godine

DVORANA SKENDERIJA

SATNICA

DVORANA 1

DVORANA 2

16:00

SPARS – IGMAN BURCH

U16

SPARS - KVARNER

U14

18:00

REP. KANTONA SARAJEVO – REP.CRNE GORE

U18

KOŠ -BOSNA

U14

19:45

SVEČANO OTVARANJE TURNIRA

20:30

REP.BiH – REP.MAKEDONIJE

U18

KOŠ – DUBROVNIK

U16

Subota – 06.04.2019.godine

DVORANA SKENDERIJA

SATNICA

DVORANA 1

satnica

DVORANA 2

11:00

MZT - DUBROVNIK

U16

10:00

KVARNER - BUDUĆNOST

U14

13:00

SPARS-KVARNER

U16

12:00

MZT -BOSNA

U14

16:00

KOŠ -MZT

U16

16:00

BUDUĆNOST-SPARS

U14

18:00

REP.CRNE GORE - REP.MAKEDONIJE

U18

18:00

KOŠ – MZT

U14

20:00

REP. KANTONA SARAJEVO- REP.BiH

U18

20:00

KVARNER-IGMAN BURCH

U16

Nedjelja – 07.04.2019.godine

DVORANA SKENDERIJA

SATNICA

DVORANA 1

SATNICA

DVORANA 2

08:30

Utakmica za V mjesto U16

08:30

Utakmica za V mjesto U14

10:00

Finale U16

10:00

Utakmica za III mjesto U14

12:00

REP. KANTONA SARAJEVO - REP.MAKEDONIJE U18

11:30

Utakmica za III mjesto U16

14:00

REP.BiH - REP.CRNE GORE  U18

13:00

Finale U14

15:45

SVEČANO ZATVARANJE TURNIRA SKENDERIJA D1


Subota – 06.04.2019.godine
ZAVRŠNICA IMBL

SPORTSKI CENTAR RADAN

SATNICA

 

10:00

ŠK ZADAR-ŠK DUBROVNIK

12:00

ŠK RUDEŠ – ŠK SPLIT

13:00

KK KVARENER – KK LEOTAR

14:00

KK KOŠ – KK PEPI ŠPORT

16:00

BUDUĆNOST VOLI – POBJEDNIK  ŠK ZADAR-ŠK DUBROVNIK

17:00

KK CEDEVITA – POBJEDNIK  ŠK SPLIT- ŠK RUDEŠ

18:00

PORAŽENI  ŠK ZADAR-ŠK DUBRVNIK-POBJEDNIK KK KOŠ – KK PEPIŠPORT

19:00

PORAŽENI ŠK SPLIT- ŠK RUDEŽ- POBJEDNIK- KK KVARNER- KK LEOTAR


Nedjelja – 07.04.2019.godine

SPORTSKI CENTAR RADAN

SATNICA

 

09:00

UTAKMICA ZA 9. MJESTO

10:00

UTAKMICA ZA 7. MJESTO

11:00

UTAKMICA ZA 5 MJESTO

12:00

UTAKMICA ZA  3. MJESTO

13:00

UTAKMICA ZA 1. MJESTO


Foto: KK Koš