Novosti

MZT slavio u Laktašima

| Kategorija: Međunarodna takmičenja

Košarkaši Igokee poraženi su sinoć u Laktašima od MZT SKoplja rezultatom 108:99, u utakmici četvrtog kola regionalne ABA lige.

Izuzetno interesantan meč, kakav odavno nije viđen na našim terenima. Za prvo poluvrijeme postignuto je čak 120 poena, što je sigurno svojevrstan rekord kada je u pitanju regionalno takmičenje.

Gosti iz SKoplja bolje su otvorili meč, da bi u drugoj četvrtini, koja je bila i najefikasnija, Igokea uhvatila priključak.

Izabranici Dragana Bajića su početkom drugog poluvremena uspjeli da anuliraju prednost gostiju, međutim, loša posljednja četvrtina našeg prvaka, koju je MZT znao da iskoristi i na kraju ponese bodove iz Laktaša.

U narednom, petom kolu ABA lige Igokea će gostovati ekipi u Beogradu ekipi Partizana.

IGOKEA - MZT SKOPLJE 99:108 (20:27, 37:36, 22:16, 20:29)

IGOKEA: Ponjavić 4, Wright 29, Gajić 3, Glogovac, Nikolić, Washington 21, Milošević 13, Jevtović 11, Radivojević 2, Ljubičić 5, Šibalić 9, Rikić 2.