Novosti


Raspored polufinalnih turnira za kadete i kadetkinje

| Kategorija: Liga mladih

Raspored polufinalnih turnira za kadete i kadetkinje











Kadetkinje 

TURNIR“A“

Učesnici na turniru: ŽKK KONJIC, ŽKK FENIKS Banja Luka, ŽKK ZRINJSKI 2010.

DOMAĆIN ŽKK KONJIC

Raspored odigravanja utakmica turnir A:

Subota 11.05.2019

  1. 16,00 časova                      ŽKK KONJIC – ŽKK ZRINJSKI 2010

Nedelja 12.05.2019

  1. 13,00 časova                     ŽKK ZRINJSKI – ŽKK FENIKS
  2. 16,00 časova                      ŽKK FENIKS – ŽKK KONJIC

TURNIR „B“

Učesnici na turniru: ŽKK MLADI KRAJIŠNIK, ŽKK TOMISLAV, ŽKK RMU BANOVIĆI

DOMAĆIN ŽKK RMU BANOVIĆI

Raspored utakmica turnira B:

Subota 11.05.2019

  1. 12,00 časova          ŽKK MLADI KRAJIŠNIK – ŽKK TOMISLAV
  2. 15,30 časova          ŽKK RMU BANOVIĆI – ŽKK TOMISLAV

Nedelja 12.05.2019

  1. 16,00 časova          ŽKK MLADI KRAJIŠNIK – ŽKK RMU BANOVIĆI

TURNIR „C“

Učesnici na turniru: ŽKK LIVNO, ŽKK KENGUR, ŽKK LEOTAR 03

DOMAĆIN ŽKK LEOTAR 03

Raspored utakmica turnira C:

Subota 11.05.2019

  1. 13,00 časova          ŽKK LIVNO – ŽKK KENGUR
  2. 17,00 časova          ŽKK LEOTAR 03 – ŽKK LIVNO

Nedelja, 12.05.2019

  1. 12,00 časova          ŽKK KENGUR – ŽKK LEOTAR 03

Kadeti

TURNIR“A“

Učesnici na turniru: OKK SPARS, KK HUNTERS, KK RAMA.

DOMAĆIN KK HUNTERS

Raspored utakmica turnira A:

Nedelja 12.05.2019

14,00 časova     OKK SPARS - KK HUNTERS

Ekipa KK Rama je odustala od takmičenja.

Satnica utakmica će biti poznata u petak 10.05.2019

TURNIR „B“

Učesnici na turniru: KK STUDENT IGOKEA, HKK ZRINJSKI, OKK SLOBODA.

DOMAĆIN KK STUDENT IGOKEA

Raspored utakmica turnira B: SD ALEKSANDROVAC

Subota 11.05.2019

  1. 16,00 časova          HKK ZRINJSKI – OKK SLOBODA
    LIVESTATISTIKA: LIVE STATISTIKA
  2. 19,00 časova          KK STUDENT IGOKEA – HKK ZRINJSKI

Nedelja, 12.05.2019

  1. 12,00 časova          OKK SLOBODA – KK STUDENT IGOKEA

TURNIR „C“

Učesnici na turniru: HKK ŠIROKI, KK KENGUR, OKK LEOTAR.

DOMAĆIN KK KENGUR:

Raspored utakmica C turnira: SD ARENA

Subota 11.05.2019

  1. 14,00 časova          HKK ŠIROKI – OKK LEOTAR
  2. 18,00 časova          KK KENGUR – OKK LEOTAR

Nedelja 12.05.2019

  1. 10,00 časova          HKK ŠIROKI – KK KENGUR

Posljednje dodano